Videoları iPad, iPhone ve iPod için uygun formatlara en hızlı nasıl dönüştürebiliriz?

Any Video Converter Ultimate= iPad 3 Video Dönüştürücü + MPEG Dönüştürücü + AVI Dönüştürücü + FLV Dönüştürücü + YouTube Video Dönüştürücü + MP4 Dönüştürücü

iPad Video Converter – Videoları sorunsuzca aktarın

Dünyada milyonlarca insanın kullandığı Apple ürünleri arasına ger gün bir yenisi ekleniyor. Üstün özellikleri sayesinde çok sevilen ve en iyiyi arayanların tercihi olan iPod, iPhone ve iPad gibi ürünler olağanüstü fonksiyonlar sunuyorlar. Kullanıcılarına sundukları gelişmiş arayüz ve kullanım kolaylıklarının yanında Apple ürünleri, diğer cihazlara kıyasla çok daha üstün düzeyde görüntü ve ses kalitesi ile cazip birer ürün olmaya devam ediyorlar.

Diğer cihazlardan bu düzeyde ayrılan ürünleri kullanırken yaşanan en büyük sıkıntı ise kendilerine özel medya dosyası formatlarına sahip olmaları. Kısıtlı ve kendilerine özgün video formatları oynatan Apple cihazlarına her an her yerden video ya da ses dosyaları aktarmak mümkün olmuyor. Fakat gelişmiş yazılımlar sayesinde istediğiniz dosya formatları arasında dönüşüm yapmak ve hızlıca taşınabilir cihazınıza aktarmak artık çok kolay.

iPad Video Converter indirin iPad Video Converter Siparişi Verin

En son iPhone ve iPad için hızlı dönüştürme

features of iPad video converter

iPhone video dönüştürücü ile hangi sürüm olursa olsun, iPhone cihazınızdaki videoları istediğiniz formata dönüştürme imkanına sahip olacaksınız. Eğer başka cihazlardan telefonunuza medya dosyaları aktarmak isterseniz, yine aynı programı kullanarak yüksek hızda video dönüştürme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.


iPad video dönüştürücü ile en son çıkan iPad ürünü için bile tüm formatlardan dönüşüm yapabileceksiniz. Bunun yanında, birçok fonksiyon sunan iPad video dönüştürücü ile işlemlerinizi son derece hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebileceksiniz. İnternetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınızdaki videoları kolayca uygun formata dönüştürüp, iPad’inizden çevrenizdekilere izletebileceksiniz.

Apple cihazlarınız için sorunsuz dönüştürme

edit iPad

Apple ürünleri için geliştirilen video dönüştürücü yazılımlar sadece AVI, MP4, MPEG, MOV, WMV, 3GP, MKV, FLV, RMVB, WebM, MP3 gibi formatlar arasında dönüşüm yapmakla kalmaz, YouTube gibi online video sitelerinden indirme, istediğiniz videoları CD/DVD disklere yazma, hazırladığınız kliplere ve videolara altyazı ekleme, kesme, kısaltma, özel efektler ekleme gibi özellikler de sunarlar. Yazılımın sahip olduğu NVIDIA CUDA teknolojisi ile tüm dönüştürme işlemlerini 6 kat daha hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

iPad Video Converter indirin iPad Video Converter Siparişi Verin

Daha fazla Ürünler

Copyright © 2024 Anvsoft Inc. All Rights Reserved.